Vi vokser - to nye medlemsrådgivere på plass
12.6.2024

Vi vokser - to nye medlemsrådgivere på plass

Den 2.mai kunne vi ønske velkommen til ikke bare én, men to nye Noreskollegaer.

Elise Korneliussen Isager er ny medlemsrådgiver i Bergen og skal jobbe fra vårt nyopprettede kontor i Bergen. Sebastian Häggblom er ny medlemsrådgiver i Sverige og skal jobbe med våre svenske medlemmer.

Begge har lang bransjeerfaring som vil gjøre de til glimrende rådgivere for våre medlemmer.

 

Elise er utdannet vinkelner og har lang fartstid i restaurantbransjen, både fra herlige restauranter i Stavanger og nå sist som daglig leder for Godt Brød i Bergen. Hun er glad i å løpe i byfjellene rundt Bergen og gleder seg til å bli kjent med alle våre medlemmer rundt i Norge. Elise vil ha ansvar for medlemmene i Rogaland og på vestlandet generelt.

Sebastian er født i Vasa i Finland, men har bodd mange år i Umeå og Stockholm. Med utdanning fra Restauranghögskolan i Umeå og over 10 års erfaring fra ulike roller på restaurantkjøkkenet – senest som kjøkkensjef på Krägga Härrgård, har han mye verdifull og relevant erfaring som Nores medlemmer vil kunne nyte godt av.

Vi er glade for å ha begge to på plass og de gleder seg til å bli kjent med både medlemmer og leverandører.

Kommende arrangement

No items found.